Яндекс.Метрика

 

В связи с закрытием СКИДКИ до 60%

 

Категории

 
Sale

Терапевтична стоматологія: У 4-х т. — Т. 4: Захворювання слизової оболонки порожнини рота: Підручник для мед. ВНЗ ІІІ—ІV рів. акред./ Данилевський М.Ф., Борисенко А.В.

Наличие: Есть в наличии
Цена: 280 грн 251 грн
Количество:
    - или -   в закладки
сравнение

У підручнику на сучасному рівні висвітлено питання етіології, патогенезу, клінічної картини, патологічної анатомії, діагностики, лікування та профілактики близько 200 захворювань слизової оболонки порожнини рота і губ. Матеріалом для підготовки видання послужили більш ніж 50-річні клінічні спостереження його авторів, їхні біохімічні, цитологічні і морфологічні розробки, а також останні досягнення вітчизняних та зарубіжних учених. Спираючись на власний багаторічний клінічний досвід, автори розробили оригінальну систематику різних патологічних станів слизової оболонки порожнини рота, що її наведено у підручнику.

Видання ілюстроване кольоровими малюнками.

Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів I—IV рівнів акредитації, субординаторів, лікарів-інтернів. Корисні відомості віднайдуть для себе дерматологи, оториноларингологи, лікарі інших фахів. 

Рік: 2010
Сторінки: 640 с., кольор. вид
Обкладинка: тверда
вага: 1.204 г
ISBN: 978-966-10-0050-2    

                    Цена - 280 грн

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: