Яндекс.Метрика

 

В связи с закрытием СКИДКИ до 60%

 

Категории

 
Sale

Пропедевтика ортопедичної стоматології: Підручник для мед. ВНЗ ІV рів. акред. / За ред. П.С. Фліса

Наличие: В наличии
Цена: 125 грн 109 грн
Количество:
    - или -   в закладки
сравнение

Підручник складено згідно з Навчальним планом 2009 року підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» кваліфікації «Лікар стоматолог» у вищих навчальних закладах IV рівня акредитації та типовою програмою з дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології», який передбачає організацію навчального процесу за кредитно-модульною системою відповідно до вимог Болонського процесу.
Сучасна ортопедична стоматологія становить окрему самостійну дисципліну, яка складається із загального і спеціального розділів. Загальний розділ — це пропедевтика ортопедичної стоматології, тобто підготовчий; спеціальний включає зубне протезування і щелепно-лицьову ортопедію.
Пропедевтика ортопедичної стоматології надає змогу студентам оволодіти знаннями функціональної анатомії зубо-щелепного апарату людини, основними методами клінічного і лабораторного дослідження, основами матеріалознавства, що включає відбиткові матеріали, пластмаси, сплави металів тощо. Також на пропедевтиці ортопедичної стоматології студенти знайомляться з основними методами незнімного і знімного протезування зубів і щелеп.

Для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації. 

Рік: 2010
Сторінки: 328 с., повнокольорове видання.                     Цена - 125 грн
Обкладинка: тверда
вага: 688 г
ISBN: 978-617-505-065-1

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: