Яндекс.Метрика

 

В связи с закрытием СКИДКИ до 60%

 

Категории

 

Мостовий Ю. М. Сучасні класифікації та стандарти лікування розповсюджених захворювань внутрішніх органів.Невідкладні стани в терапії. Аналізи: нормативні показники, трактування змін 2019 год

Наличие: В наличии
Цена: 330 грн
Количество:
    - или -   в закладки
сравнение

(26-е вид., доп. і перероб.)

У довіднику-посібнику наводяться класифікації та стандарти лікування поширених захворювань внутрішніх органів, зразки формулювання діагнозів. Матеріал розташований за розділами: «Пульмонологія», «Кардіологія», «Хвороби сполучної тканини», «Захворювання суглобів», «Гастроентерологія», «Нефрологія», «Гематологія», «Алергологія», «Ендокринологія», «Дисциркуляторна енцефалопатія», «Соматоформні розлади», «Синдром хронічної втоми», «Календар профілактичних щеплень в Україні». 

Порівняно з попередніми виданнями довідник доповнено розділом "Невідкладні ствни в терапії", у якому викладено найбільш інформативні дані щодо діагностики та лікування невідкладних станів, які виникають за різних захворювань людини, інших критичних обставин, та розділом "Аналізи: нормативні показники, трактування змін". Також представлені нормативні показники інстументальних методів обстеження.

Класифікації та стандарти лікування вже затверджені Міністерством охорони здоров"я України або розглядаються саме тепер.

Год издания: 2019

Страниц: 792                             

Формат: 60х84/16

Размер: 145х200 мм

Переплет: мягкий

           

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: